MANAGEMENT

MANAGEMENT

VEDENÍ SPOLEČNOSTI


Jaromír Průša


Jaromír PrůšaJaromír Průša je jednatel a výkonný ředitel společnosti Asset protection agency s.r.o.

Jaromír v oblasti komerční bezpečnosti se pohybuje více jak 25 let. Působil nejprve u renomovaných bezpečnostních agentur na pozicích od strážného po regionálního manažera, manažera speciálních zakázek a manažera pro obchodní domy.

V roce 2004 Jaromír nastoupil ke společnosti Ahold Czech republic a.s. (nyní Albert s.r.o.), kde posledních 10 let pracoval na pozici Managera Risk Security. Zde byl zodpovědný za bezpečnostní politiku v rámci Ahold ČR, incident report proces, BCM a CMT, interní vyšetřování kriminality, řízení rizik a loss prevention. Jaromír byl člen leadership týmu společnosti Albert.

V roce 2011 v rámci Mezinárodní konference bezpečnostního managementu, která se konala pod záštitou policejního prezidenta České republiky byl oceněn jako bezpečnostní manager roku. Cenu získal za rozvoj trhu inovativních řešení v rámci společnosti Ahold a úsporu nákladů na bezpečnost. K nejvýznamnějším projektům patří Store Watch (tzv. sdílená ostraha), mobilní hlídka a projekt PPR podání pomocné ruky.

V roce 2013 se Jaromír stal viceprezidentem České pobočky sdružení bezpečnostních profesionálů ASIS International a od roku 2015 je předsedou Asis International v ČR. Jako předseda Asis International pracuje v poradním sboru ministra vnitra pro situační prevenci kriminality.

ČLÁNKY A VIDEA

Jaromír Průša v pořadu 90´ na ČT24 o tématu GDPR

•    Podívejte se na video zde


Jaromír Průša k tématu zabezpečení OH

Jaromír Průša, předseda ASIS Czech Republic, hovořil v ČT24 k tématu bezpečnostních opatření na olympijských hrách, které byly dnes zahájeny.

•    Podívejte se na video zde


Ochrana měkkých cílů

•    Jaromír Průša: Nejpalčivějším problémem dneška jsou útoky "beze zbraní"


Pokud mi betonový zátaras zachrání život, je jedno, jestli má zelenou či fialovou barvu, řekl předseda ASIS CZ Jaromír Průša

•    Podívejte se na článek s videem zde


Asis CZ se vyjadřoval k zabezpečení trhů a veřejných prostor v České republice

•    Podívejte se na video zde


Security summit

•    Ke stažení zde


Jaromír Průša - Bezpečnostní management

•    Podívejte se na video zde